Nezařazeno....

Budu články a fotky

24. března 2010 v 17:09 | Simmie
ěwe
Ahoj lidi mám rpovás několik novinek ... takže sem sem dávaa jenom povídky ... ne nechci s nimi seknou budou furt,ale méně protože jsem se rozhodla že sem budu dávat i normální články a i fotky třeba,samozřejměvšechno na téma StarGate ... takže tu budou rasy,mithologie,zbraně,technologie a tak dále,prostě jako dřív i když to takhle fungovalo jen málo kdy,ale ode dneška to tak fuggovat prostě bude a jesli ne tak neim co ze ebou udělám ... sem prostě jednoduše hrozně líná a to mě na mě hrozně štve,takže co nejdřív čekejte něajký článek+asi bude brzy jiný název pro povídku protože Mezi světlem a tmou (moje verze) se už nehodí je to úplně moje verze ... a není to podobné originálu ... ORI(ginátu) =D

Juchuuuuuuuuuuuuuuu

15. března 2010 v 16:38 | Simmie
Juchúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No dobrá nálada se nezapře ...a proč?? No tak to je jednoduchý prostě se mi nezobrazovalo menu u žádnýho blgu a když bylo na hlavně stránce video tak se mi nezobrazoval blog skoro vůbec a tím pádem se mi dost špatně obíhalo některá SB ... prostě se mi nezobrazovalo menu a když bylo to video jako první tak se mi ten blog nezobrazil vůbec a teď už to šlape Juchúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jinak už mam návrh na další část povídky (mise) takže překonám lenost a hodim do z hlavy do wordu, ale v hlavě toho mam hodně na tuhle část, a navíc mám tendenci už psát Titanic a Egypt ... njn zájmy se nezapřou stejně jako dobrá nálada ... a v mém případě i velká ukecanost =)

Dejte si pryč videa pls

13. března 2010 v 19:54 | Simmie
Ahoj lidi, jenom když máte na hlavní straně blogu třeba i úplně dole, tak se ten blog nezobrazuje, takže prosím dejte si z hlavní stránky videa, jinak vás nemůžu obíhat protože si mi nezobrazí články menu atd... a to nikomu, takže si je prosím dejte pryč, abych třeba věděla jestli máte nějaký nový článek nebo ne, když to máte třeba jako první to video, tak se ten blog nezobrazí vůbec.

Moje 1. povídka Sam a Jack

10. prosince 2009 v 20:45 | Simmie
Tak na mým blogu s povídkami (odhaz v článku níž) jsem napsala mojí PRVNÍ povídku na téma Sam a Jack je tojednorázovka,tak mi na tamten blog napište jestli mám psát i o Párech Sam a Jack a Danny a Vala,nebo mormálně budu vám zavázána,díky.

Hlásněte+zrušení blogu+založení blogu

7. prosince 2009 v 22:09 | Simmie
Kel'sha Tau'ri
Mno......myslím,že nadpis mluví za všecko ne????
asi zruším blog,kde mám fotky ze StarGate moc lídí tam nechodí a fotky budu dávat sem normálné,ve velkém,pak sem si založila blog,kde budou hlavně moje povídky (STARGATE) a mise s Julií,nevim asi je nechám tady no,minule sem vás asi dost napnula mno......ale to přece patří k povídkám,ale byl to šok....mno....já vlastně mám s Julií svoje plány,ale nebudu vás napínat tady mám ještě rozepsaný hlášky,ale já nekopčím (POSLEDNÍ DOBOU) a píšu články sama tak i ty hlášky,proto mi tak trvá než napíšu článek,důvodem je škola,a to že ty články píšu sama,a ještě sem si všimla,že v designu mám HATHOT místo HATHOR jen to píšu,aby ste si nemysleli,že sem blbec,který neumí psát,a teď k tomu hlásnutí potřebudu podpořit svýho křečka (JULII) v SONDM (Soutěž O Nejlepšího Domácího Mazlíčka) odkázek je tady klik a ještě odkaz na můj blog,kde budu psát ty SG-POVÍDKY přímo tady zatim tam nic neni,ale bude,tam to bude i rozdělené možná KAPITOLIVKY a JEDNORÁZOVKY,ale ještě nevim jsem v rozpacích

P.S:ŽE NEUHODNETE JAKÝHO GOA'ULDA JE TENHLE SYMBOL (kdo mě zná bude vědět)

Janet jako jmenovka

1. září 2009 v 16:57 | Daniel Jackson
Byla to jmenovka na sešit vyrobena na přání pro kámošku,ale já sem se rozhodla že to dám k dispozici všem,jen vás poprosím,aby jste si to nedávali na svůj blog (popř.stránky),protože je to má tvorba,kdyžtak si to dej,ale pouze ze zdrojem!!!

Nad Českem se objevilo UFO, lidé ho natočili

29. května 2009 v 19:46 | Daniel Jackson


Tolik pozorování UFO během několika dní Česká republika nepamatuje. Když jsme vydávali článek o sledování oranžových objektů nedaleko Liverpoolu, netušili jsme ještě, co se v uplynulých dnech dělo v našich luzích a hájích. Na různých místech České republiky lidé totiž zaznamenali obdobné objekty, a někteří je dokonce i natočili.

UFO, jak ho zachytila Jana Kopecká
zdroj: Stream.cz

UFO

Zkratka anglických slov Unidentified Flying Object (neidentifikovaný létající předmět) označuje předmět na obloze, jehož původ nelze racionálně vysvětlit.
V obecném povědomí pojem splynul s mimozemskými "létajícími talíři".
Podle odborných studií lze přirozeně vysvětlit zhruba 97 procent nahlášených pozorování UFO.
Dnes 13:23 - Praha
Svědectví do redakce Novinek přišlo hned několik, a to z různých míst České republiky. Podivná oranžová světla pozorovali lidé v Praze a jejím okolí, na Plzeňsku, Domažlicku, u Nového Boru a v dalších částech České republiky.

V Klínci objekty fotografovali

"Přesně to, o čem jste psali ve vašem článku o Liverpoolu [celá zpráva], jsem spatřil v sobotu 23. května kolem 21. hodiny na chatě v Klínci nedaleko Jíloviště u Prahy. Viděli jsme to čtyři lidé, včetně pětiletého dítěte, které nás na podivné objekty upozornilo. Šlo o čtyři oranžová světla letící ve zhruba stejných rozestupech," informoval Novinky Michal Šturma z Prahy.
Zesvětlený snímek zachycující tři objekty UFO.
:. Zesvětlený snímek zachycující tři UFO. FOTO: Pro Novinky Michal Šturma
dynamic-picture-top_foto2__169368
:. Zářivé body na obloze si držely podobné rozestupy. FOTO: Pro Novinky Michal Šturma
"Objekty jsem samozřejmě zkoušel fotografovat a podařilo se mi zachytit něco podobného, co lidem u Liverpoolu. Fotografie pochází z času 20:58-21:02. Poté objekty postupně zhasínaly. Nikoliv však někde na horizontu, ale přímo na nebi, takže našemu výhledu nic nebránilo. Zhasly postupně nejdříve tři, poté ten jeden zbylý zrychlil svůj pohyb a nakonec zhasl také," dodal Šturma, který během pozorování neslyšel žádný zvuk.

Odborník z fotek nemohl nic vyčíst, existuje i video

"Z fotografií jsem nic nepoznal. V zásadě jsou to bodové objekty různé jasnosti. Pokud mají na fotkách jiný tvar, je to v některých případech evidentně rozostřením, v jiných případech roztřesením snímků. Z fotek ale nepoznám měřítko ani pohyb bodů, takže těžko soudit," řekl Novinkám Jiří Borovička z Akademie věd České republiky.
Létající oranžový objekt v Chrástu u Plzně.
:. Létající oranžový objekt v Chrástu u Plzně. FOTO: Pro Novinky Jana Kopecká
"Podobné objekty jsme viděli ze soboty na neděli v Chrástu u Plzně zhruba ve 22 hodin. Objekt byl viděn dvakrát po dobu celkem asi deseti minut. Vždy jen jeden objekt, který po po obloze opsal dráhu nejméně jednoho kilometru. Vypadalo to, jako by měl žhavé okraje. Měnil trajektorii pohybu, chvílemi se pohyboval i dá se říci mátožně," řekla Novinkám Jana Kopecká, která objekt natočila na mobilní telefon.

Podivné objekty sledovali lidé i v Praze a okolí

"Rád bych reagoval na váš článek o UFO u Liverpoolu. Přesně tento úkaz jsme na obloze v neděli večer kolem 22:30 pozorovali v Říčanech u Prahy. Jednalo se o tři žhavé nezávisle na sobě letící koule. V žádném případě se však nejednalo o lampióny nebo letadla," byl si jistý jeden ze čtenářů.
Na tentýž článek Novinek reagoval i Erich Handl, který redakci informoval: "Totožné objekty proletěly ve čtvrtek 21. května také nad Prahou. Pozorovali jsme je s manželkou z Trojského kopce. Čtyři body podobné velké žárovce či hořícímu míči se objevily kolem 22:30 zhruba nad Modřany. Pohybovaly se vrtulníkovou rychlostí nad Prahou asi ve výšce 500 metrů severním směrem."
"Zvláštní bylo, že nebyl slyšet hluk rotorů, objekty se pohybovaly tiše. Přeletěly centrum Prahy a zhruba přes Prosek zmizely nad severní částí Prahy v mracích. Přelet trval dvě nebo tři minuty. Ani při pozorování dalekohledem nebyly vidět žádné detaily. Objekty neměly žádná poziční světla. Podobnost s objektem vyfoceným nad Británií je vysoká," doplnil pro Novinky Handl.

Za vším mohou být lampióny

Mnozí se domnívají, že podivné oranžové body mohou být lampióny či tzv. thajské lucerny přání, které mohou lidé volně vypouštět. Jde o tradiční lampióny, na jejichž obal člověk napíše své přání a poté ho vyšle do vzduchu, aby se mu splnilo. Za jistých okolností by mohly tyto předměty z dálky připomínat sledované koule. Někteří pozorovatelé tuto alternativu však striktně vylučují.
"Myslím si, že je dost dobře možné, že k podobné záměně dojít mohlo. Když lidí tyto lucerny vypouští, tak často vtipkují, že druhý den bude někdo v jejich okolí mluvit o tom, že viděl UFO. Lampióny hoří v řádu minut, vystoupají do určité výšky a pak zhasnou," řekl Novinkám zástupce obchodu thajskelucerny.cz Vladimír Přichystal.
Neupravený snímek tak, jak ho zachytil Michal Šturma v Klínci u Prahy.
:. Neupravený snímek tak, jak ho zachytil Michal Šturma v Klínci u Prahy. FOTO: Pro Novinky Michal Šturma
"Intenzita světla objektu navíc může kolísat v závislosti na větru, což může vytvořit i ten reálný dojem ohně, který v lampiónu skutečně hoří," dodal Přichystal.

Nejde jen o záležitost posledního víkendu

Podobné úkazy jsou v České republice pozorovány déle. Na článek o neidentifikovatelném objektu v Liverpoolu reagoval i Vladimír Podzimek. "Objekty jsme sledovali v dubnu v Okrouhlé u Nového Boru. Dva oranžově svítící předměty letěly poměrně pomalu vedle sebe ze směru od Liberce. Po krátké době se zastavily, chvíli stály a pak jeden zhasl. Druhý chvíli ještě stál, ještě se posunul a zhasl také," popsal pozorování Podzimek.
"Ten úkaz s odhozeným světlem ani souvislost zastavení s nějakým letadlem jsme nepozorovali. Na lampión bych ale nesázel, protože výška byla značná," dodal pro Novinky Podzimek a nepotvrdil tak informace z Liverpoolu, kde se pohybující se světla měla při blízkém přeletu letadla zastavovat. Do redakce dorazilo i pozorování z Domažlic, kde v dubnu sledovalo obdobný jev přes deset osob.
Jakub Kynčl, Novinky

SG řetězák!

24. května 2009 v 21:04 | Daniel Jackson
Odpovědi tak jak je vymyslel autor:

1. Přijde k tobě Apophis a pozve tě na rande do goa´uldí restaurace (k jidlu budou samozřejmě simbionti xD) jak zareaguješ?

umm...ehm....*hledá výmluvu* jsem na holky xD *angel look*

2. O´Neill tě obviňuje, žes mu snědla křupky. co mu řekneš?

TO BYL TEAL´C!

3. Ba´al tě chce ZNÁSILNIT!!! co uděláš?

Rozbiju mu palici a sním mu simbionta xD *evil look*

4. Uvidíš zraněnýho Apophise. je na tobě, jestli ho zachrániš, zabiješ, nebo ho tam necháš (v tom případě umře) co uděláš?

zachráním ho!!! no mam ho docela ráda xD

5. Teal´c si myslí, že jsi goa´uld a chce tě zabít. co uděláš?

to vypadám až tak inteligentně? *nechápavě*

6. Teal´c ti šlohne STAR WARS! co uděláš?

začnu brečet T_T

7. O´Neill se ti přizná že miluje Sam a newí jak ji to řict. co mu poradíš?

twe a co jsem? online poradna?

8. Daniel se i přizná že je GAY! a že miluje Mitchella! co mu řekneš?

dotkni se ho a je po tobě! *evil look*

9. Mitchell ti řekne, že tě miluje! jak zareaguješ?

*omdlí*

10. Vyber si: Daniel Jackson nebo Cameron Mitchell?

CAAAAAM!!!!!!!!

11. kdo má pokračovat?

všichniiii!!!! samozřejmě dobrovolně xD

12. ještě jedna malá prosbička xD podepiš se a nech tu odkaz na sebe xD


Moje odpovědi:

1. Přijde k tobě Apophis a pozve tě na rande do goa´uldí restaurace (k jidlu budou samozřejmě simbionti xD) jak zareaguješ?

Díyk,ale právě jsem jedla :-D

2. O´Neill tě obviňuje, žes mu snědla křupky. co mu řekneš?

Vskutku :-)

3. Ba´al tě chce ZNÁSILNIT!!! co uděláš?

Nechám se,mám ho ráda (pokud budeme mít lidské dítě,Goa'ulda nechcu)

4. Uvidíš zraněnýho Apophise. je na tobě, jestli ho zachrániš, zabiješ, nebo ho tam necháš (v tom případě umře) co uděláš?

zachráním ho!!!!!!!!!!!!! (Má přeci tak krásného hostitele) :-D

5. Teal´c si myslí, že jsi goa´uld a chce tě zabít. co uděláš?

Vezmu Zatňaktel a předhodím ho :-D

6. Teal´c ti šlohne STAR WARS! co uděláš?

Nevadí mi to StarWars nezmám :-)

7. O´Neill se ti přizná že miluje Sam a newí jak ji to řict. co mu poradíš?

Dej jí kytku,to pomůže vždycky :-)

8. Daniel se i přizná že je GAY! a že miluje Mitchella! co mu řekneš?

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!! COS MI TO PROVEDL!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. Mitchell ti řekne, že tě miluje! jak zareaguješ?

Dám mu mega francouzák (před Danielem ani slovo) :-)

10. Vyber si: Daniel Jackson nebo Cameron Mitchell?

OBA!!!!!!!!!

11. kdo má pokračovat?

všichniiii!!!! samozřejmě dobrovolně xD

12. ještě jedna malá prosbička xD podepiš se a nech tu odkaz na sebe xD

Takovou návštěvnost jsem neviděla

9. května 2009 v 20:19 | Daniel Jackson
Tak tolik lidí jsem onlene nikde neviděla,pro zajímavos nepoužívám websurt ani nic takového,nwm jak je to možné

Děkuju lidi

4. března 2009 v 21:49 | Daniel Jackson
Lidi dnes jsem byla v šoku největší návštěvnost na mém blogu tak velkou návštěvnost nemám ani na mých dalších 3 blogách,

Dočista jsem se pomátla

4. března 2009 v 21:29 | Daniel Jackson
Čau lidi,
Muselá jsem se zbláznit,během ani ne minuty,jsem si do tohoto blogu udělala asi 4 záhlaví
Hrozně mne to začalo bavit
Možná bych mohla dělat Záhlaví na přání co?
Jen vtip,i když budu o tom uvažovat a vy taky uvažujte jestli mám a nebo nemám.
Kdyžtak mi napište a můj E-mail Rajtikova@seznam.cz,a jestli můžu poprosit,když mi budete psát na mail napiš z jakého jste bllogu (adresu) nebo alespoň třebas pls jetli jste mé SB a svůj blogový nick Děkuji

Loučím se Apophis:Goa'uld

Apophisův poslední bloj

25. února 2009 v 22:06 | Daniel Jackson


(variace na písničku Už se ten tálinskej rybník nahání)
[: "Proč se ten ha'tak tak divně naklání?!"
Apophis se vzteká, marně se brání. :]
[: Řízení nemá v moci,
zhyne tu bez pomoci. :]
[: "Replikátoři jsou maličký mršky...
Nesnáším ty jejich plechový dršky! :]
[: Ha'tak můj zamořili,
pěkně mi zavařili." :]
[: "Na Delmak teď ha'tak tvrdě dopadne,
při tomhle přistání život můj zvadne. :]
[: I když jsem hadím bohem,
teď musím dát všem sbohem." :]

Můj další diplom za bleskajdu

18. února 2009 v 22:08 | Daniel Jackson

Zoiny zákony

7. února 2009 v 18:55 | Daniel Jackson
1. Když deš po jine planetě maš 99% šanci že potkaš goau'lda

2. Pokaždé když deš na oběd v SGC tak se spustí poplach

3. Pokažde když jdeš spat nejde ti usnout je to tím že O'neill zuřivě chrápe nad váma.

4.Když jste na misy na goau'ldske planetě na 110% se něco stane.

5.Když Jackson vyprávy něco o hystorii polovina třídy usne.
P.S:Jackson jako jediný archeolog,který nosí zbraň.


Morzeovka jak ji neznáte :-D

1. února 2009 v 15:25 | Daniel Jackson

Mám to od svého SB Lendi


Můj diplomek za bleskovku

30. ledna 2009 v 18:49 | Daniel Jackson
Díííííííííííííky mocky!!!!!!!!!!!!

Hlášky od týmu SG-1

29. ledna 2009 v 14:42 | Daniel Jackson

Hlášky z epizod


 • Hammond: "Co vy, pomyslel jste někdy na to, že byste napsal knihu?"
  O'Neill: "Ano, pomyslel. Ale pak bych musel zastřelit každého, kdo ji přečetl.

 • O'Neill: "Sloužím pod generálem Hammondem."
  Bra'tac: "A ten Hammond je...?"
  O'Neill: "Jenom člověk. Velice dobrý, velice...plešatý...muž z Texasu."
 • Hathor: "My jsme Hathor. Bylo by moudré, kdybys poklekl před svou bohyní."

 • O'Neill: "No nazdar!"
 • Jackson: "Co tedy přesně uvidíme, až to zatmění začne? Vždyť je to černé a je to díra..."
  O'Neill: "No, mohla by to být černá díra."

 • O'Neill: "Myslím. že jsem si zlomil i žebro."
  Carterová: "Proč jste mi to neřekl?"
  O'Neill: "Bál jsem se, že mi na to budete chtít dát dlahu."

 • O'Neill: "Harlane, my chceme zpět domů."
  Harlan: "O ne, ne. Musíte zůstat, přátelé. Mí přátelé."
  O'Neill: "Přátelé?! Já tě nemám rád! A vypadá to, že ani nikdy mít nebudu!"

 • Hammond: "Jenom zapnout tady světla stojí skoro miliardu dolarů."
  O'Neill: "A co tu zřídit pekárnu? Autoopravnu? Garáže...?"
  Hammond: "Tss, takhle vypadám, když mi není do smíchu, plukovníku."
  O'Neill: "Automyčku?"

 • Klorel: "Odvážil ses napadnout Klorela?! Zemřeš...a pomalu!"
  O'Neill: "Jo, to víš, že jo."

 • Jaffa: "Na kolena!"
  O'Neill: "Víš, mám problémy s chrupavkou v koleni. Je to meniskus."

 • O'Neill: "Víte, dokážu se orientovat v celé galaxii, ale ve Washingtonu se vždycky ztratím."

 • O'Neill: Vysvětlí mi někdo, co se tu stalo?"
  Teal'c: "To jsou delší dějiny."
  O'Neill: "Dlouhá historie, Teal'cu."

 • O'Neill: "Pokud ovšem jste Tok'rové."
  Kordesh: "A když ne?"
  O'Neill: "No, potom asi začneme střílet. Poteče krev, někdo umře a vůbec nic moc."

 • Thornbird: "Major Robert Thornbird a vy jste...?"
  O'Neill:" Kapitán James T. Kirk, vesmírná loď Enterprise."

 • O'Neill: "Slyšeli jste? Řekl jsem kree!"

 • O'Neill: "Naše milovaná Hathor je mrtvá."
  Trofsky: "To, co říkáš je nemožné. Hathor je královna. A víc než to, je to bohyně!"
  O'Neill: "Tak dobře, exbohyně, dejme tomu. Sám jsem ji právě zabil."

 • Aris: "Doktore Jacksone, nemohl byste mi ošetřit zranění?"
  Jackson: "Jsem jenom archeolog."
  Aris: "Já vím, ale taky jste doktor."
  Jackson: "...archeologie."

 • Rogers: "Jste všichni padlí do 14.00."
  O'Neill: "Zimního nebo letního času?"

 • Carterová: "Maybourne, vy jste snad idiot každý den v týdnu! Proč si nedáte aspoň jeden den pauzu?!"

 • O'Neill: "Řekni něco."
  Teal'c: "Jeden malý krůček pro Jaffu."
  O'Neill: "Hezké."

 • Carterová: "Já bych mohla jít, pane."
  O'Neill: "Já nevím. Třeba nejste dost hloupá."
  Carterová: "Myslím, že to zvládnu, pane."

 • O'Neill: "Tři největší steaky, jaké máte. S oblohou, krvavé. S bramborem."
  Servírka: "Hned to bude."
  O'Neill: "Promiňte, to bylo pro mě."

 • Muž z restaurace: "Čemu se směješ, ty pako?!"
  O'Neill: "Pako?"
  Jackson: "Co, prosím?!"
  O'Neill: "Nech to být."
  Jackson: "Ne, tentokrát ne."

 • O'Neill: "Jak daleko je vlastně Alaris?"
  Teal'c: "Několik miliard mil, O'Neille."
  O'Neill: "To musí být rekord!"

 • O'Neill: "Řeknu ti, Teal'cu, že jestli brzy nezjistíme, jak z toho ven, tak se zcvoknu. Zcvoknu... To znamená přijít o rozum. Zbláznit se. Zešílet. Zmagořit. Přestat se ovládat. Mít o kolečko víc. Plácat pátý přes devátý. Zblbnout!!!"

 • Vidrine: "Nažhavte svíčky, hoši."
  O'Neill: "Ano, pane."
  Teal'c: "Přeje si, abychom vykonali nějaký rituál s pálením svíček?"
  O'Neill: "Jo, přesně tak."

 • Carterová: "Zeleně to bliká. Je to dobré?"
  Jackson: "Ne."
  Carterová: "Špatné?"
  Jackson: "Špatné!"
  Carterová: "Jak špatné?"
  Jackson: "Velice špatné!!"

 • O'Neill: "Nemůžeme zmínit, kdo vyhrál Super Bowl v roce 2004?"
  Jackson: "Ne."
  O'Neill: "NBA?"
  Jackson: "Ne."
  O'Neill: "Stanley Cup?"
  Jackson: "Ne."

 • Kopie O'Neilla: "S tebou jsem neskončil!"
  O'Neill: "Já s tebou taky ne!"

 • O'Neill: "Nazdar! Není tu zákaz parkování, že ne?"

 • O'Neill: "Děje se něco?"
  Carterová: "Ne. Jen to, že chci poprvé odpálit hvězdu."
  O'Neill: "Říká se, že poprvé je to vždycky nejhorší. Teda já to říkám."

 • O'Neill: "Líbí se mi jejich styl - nejdřív střelba, kytky až potom."

 • O'Neill: "Až se příště zřítíme, co byste říkala tomu, udělat to v tropech?"
  Carterová: "Asi by v tom nebyl žádný rozdíl. V té hloubce je voda ledová všude."
  O'Neill: "Tak do mělčích vod. Do mělčích!"
  Carterová: "Ano, budu si to pamatovat."
  O'Neill: "Nebo bychom se nemuseli zřítit vůbec. Bylo by fajn mít novou mateřskou loď déle než několik hodin."

 • Herak: "Vzdejte se nebo zemřete!"
  O'Neill: "Co?!"
  Herak: "Vzdejte se nebo zemřete!!"
  O'Neill: "Já jsem právě chtěl říct úplně to samé."

 • Herak: "Promluvím se svým pánem."
  O'Neill: "Jo, udělej to. A nezapomeň říct, že's to podělal."
  Jonas: "Je opravdu nutné ještě ho dráždit?"
  O'Neill: "Ano."

 • O'Neill: "Nakopeš ho do zadku?"
  Jackson: "Když budu muset."
  O'Neill: "Můžeš?"
  Jackson: "Snad."


Zdrojík :-)

Tak při této hlášce jsem měla výtlem (čtěte a uvidíte samy)

26. ledna 2009 v 21:20 | Daniel Jackson
Aris: "Doktore Jacksone, nemohl byste mi ošetřit zranění?"
Jackson: "Jsem jenom archeolog."
Aris: "Já vím, ale taky jste doktor."
Jackson: "...archeologie."

GOOT HLÁŠKA

další hlášky s filmu jsou zdeNarozeniny (ne moje,O"Niellivo)

24. ledna 2009 v 15:52 | Daniel Jackson
Takže upa jsem na to zapomněla včera měl narozky Jack O"Niell (Richard)
O"Niell je ten předposlední vedle Carterový.

Oficiálí weby herců (jen těch co májí)

23. ledna 2009 v 17:51 | Daniel Jackson
tady je tam i web DANIELA!!!!
jE TO MICHAEL SHANKS.
 
 

Reklama